Velikost textu:   A    A    A

3. Pootavské burčákobraní

V jihočeských Cehnicích se dne 12.10.2013 konal již 3. ročník Pootavského burčákobraní. Letošní novinkou této akce byl program i pro seniory.
Nejen,že byla navíc  připravena krátká pěší trasa i pro ty co si netroufli na 6 km,ale v odpoledních hodinách se konaly i seniorské hry bez hranic. Soutěžilo se  například v hlídání  a kontrole vinohradu,otrhávání hrozna, štafeta v pojídání a pití,ale nechyběla ani burčáková skládačka. Fandilo se, tleskalo se a samozřejmě vyhrávalo! Výherci  si pochutnávali na dortíku a všichni byli odměněni i  krásnou  medailí.. Ve vzpomínkách nám zůstávají další skvělé zážitky SENZAČNÍCH SENIORŮ.
Překvapením pro všechny bylo družstvo  seniorek – holek. Byla to děvčata a jeden mladý muž,kteří se převlékli za babičky. Bylo zajímavé poslouchat jejich vyjadřování  a rozhovory mezi sebou jako stařenky – jak vnímají důchodový věk. V ten den všechny  zúčastněné  Pootavského burčákobraní rozhodně  vtipně pobavili.  V soutěži také uspěli  a odnesli si dort a medaile  za třetí místo.Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář


Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.

Dne 18.října se sejdou senioři v Cehnicích a společně navštíví výstavu hnětýnek  kterou každoročně připravuje SRPŠ Cehnice.